Ataşehir Web Tasarım

Ataşehir Web Tasarım, Yazılım ve SEO Hizmetleri

İstanbul Ataşehir Web Tasarım Firmaları arasında her zaman öncülüğü hedeflemiş olan MAKSIWEB, Ataşehir'deki kurumsal firmaların ofis içi işlerini kolaylaştıran, projelerini geliştiren, en son teknolojik web tasarım ve yazılım uygulamaları hazırlar.

MAKSIWEB; Ataşehir çevre semtlerinde bulunan kurumsal firmaların marka bilinirliğini artıran, hizmetlerini en uygun şekilde tanıtan, ürünlerini alıcıları ile buluşturan sonuç odaklı çalışmalar hazırlar. Maksiweb; Google’a göre 100% başarılı, müşterilerine göre işin hakkını ve
maliyetin tam karşılığını veren güvenilir hizmetin adresidir.


SEO Danışmanlığı

SEO uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarına uygun hazırlanmaktadır.

SEO çalışmalarımızın her aşamasını, yapacağımız analiz ve sonuçları, SEO teknikleri, teknik avantaj ve dezavantajlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yüksek Performanslı Web Site

Web sitenizin geç yükleniyor olması ve kullanıcıya aynı içeriği tekrar yükleyip sunuyor olması ciddi derecede performans ve trafik kaybına neden olur!

Tüm bunları ortadan kaldırıyor, web sitenizi yüksek performanslı, kullanımı esnek, 1 saniye altında açılan, testlerde 100% e yakın başarıya ulaşmış şekilde teslim ediyoruz.

Web Yazılım

Http protokolü üzerinden iletişim sağlayan istekler, web tabanlı yazılım olarak nitelendirilmektedir.

Maksiweb; .Net teknolojileri ile birlikte, veritabanları üzerinde çalışan, API entegrasyonu ile güçlendirilmiş, servisler ile iletişim sağlayan uygulamlar geliştirmektedir.Responsive Tasarım

Responsive Tasarım; duyarlı web site anlamına gelen web tasarımın, internet tarayıcılarına, mobil ve tablet cihazlara orantılı gösterilmesidir.

Tüm cihazlara duyarlı ve simetrik yapıda tasarımlar hazırlamaktayız.

E-ticaret Çözümleri

E-ticaret çözümlerimiz profesyonel tasarımı e-ticaret siteleri arasında benzersiz olduğu fark ettirir.
Kurumsal yapıda ya da isteğe uygun tasarım biçimi, detaylı yönetimi, kullanıcı ve yönetici taraflı mobil uyumlu dinamik yapısı, yönetici firmaya ve kullanıcıya farklı bir deneyim yaşatır.

Tasarım ve Yazılım Desteği

Web siteniz ile ilgili ek yenilikler gerektiren, tasarım veya uygulama geliştirme gibi durumların yapılandırılması.

Yeni bir tasarım, mobil, tablet, browser uyumluluğu ve ek yazılım geliştirme yönünde sizlere destek veriyoruz.

Alan Adı ve Hosting Hizmeti

Hizmetinize sunduğumuz (HOSTING) en iyi performans, güvenli ve sınırsız özelliklere sahip olduğu için, her projenin sorunsuz işlev görmesini sağladığı gibi yüksek ziyaretçi kapasitesinede uygundur.

SSL Sertifikası

Daha güvenli web site erişim için, kullanıcıdan alınan bilgilerin korunmasını ve arama motorları açısından güvenirlilik kazanıp, sitenizin üst sıralara yükselmesini sağlamak için SSL kullanımını tavsiye ediyoruz.

CDN - Content Delivery Network

İçerik Dağıtım Ağı birden çok veri merkezinden oluşan bir sistemdir. Sayfalara erişmek isteyen ziyaretçi, bulunduğu konumuna göre en yakın veri merkezine bağlanarak verilere daha hızlı erişir.

Proje Uygulamaları


Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz konusunda sonuç odaklı çözümler üretebilmemiz için, projenizin amacını ve hedefini belirtmeniz sonrasında, karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilir, gelişen süreçte planlama, kaynak araştırma, zaman belirleme, proje maliyetleri için bütçe hesaplama ve tercihiniz doğrultusunda uygulamalarınıza ilk adımı atabiliriz.

Özel web yazılım projeleri arasında eticaret siteleri, bayilik sistemleri, müşteri ilişkileri CRM yazılımı ve uzun soluklu çalışma gerektiren kurum ya da kişiye özel web projelerini hayata geçiyoruz.


Maksiweb Web Tasarım Hizmetleri

Maksiweb; bugüne kadar yüzlerce kuruluşa web tasarım, web yazılım, SEO ve devamında kurumsal bütünlüğü tamamlayan çalışmalar icra etmiştir.

İşimizi severek yapıyor özveri ve titizlikle çalışıyoruz. Her projede heyecan duyuyor, farklı fikirler katarak geliştiriyoruz.
Web tasarım çalışmalarını, web tasarım trendlerine uygun ve profesyonel olarak hazırlıyoruz.

Web Tasarım da önem verdiğimiz nitelikler; dinamik, hız, kullanıcı deneyimi, SEO uyumu, güvenlik, hatasız kod yazımı ve interaktif olmasıdır.

Bu doğrultuda firmanızı internet ortamında başarıya ulaştırmak için, yüksek performanslı, işlevsel, dinamik yapıda,
aktif kullanılan internet taracıyılarına ve mobil cihazlara uyumlu, arama motorlarında kolay bulunabilen,
Kurumsal Web Tasarım hizmeti sağlıyoruz.Destek!

Hizmetler ile ilgili fiyat bilgilerini veya diğer sorularınızın yanıtını hızlı bir şekilde tafınıza iletebiliriz.


WhatsApp