Mail Marketing Nedir?

Mail Marketing; Email Pazarlama ile on binlere ulaşın!

Mail marketing şirket, firma, işletme ya da bireysel girişimcilerin satacakları ürünleri, sahip oldukları mağazanın tanıtımını yapabilmek için ilgili kişiler aracılığı ile on binlere aynı anda email göndermesidir. Ürün ve hizmetlerin daha hızlı bir şekilde pazarlanabilmesi için ortaya çıkan bir yöntemdir. Email içeriğinde ürün fiyatı, ürün tanıtımı ya da hizmet reklamı olabilir. Online alışveriş sitelerine oldukça olumlu bir katkısı bulunmaktadır.

Mail Marketing E-Mail Pazarlama
Mail Marketing Email Pazarlama

Mail marketing oldukça etkili bir yöntemdir. Hazırlanan email içeriğine göre dönüşler oldukça fazla olmaktadır. Gönderilen email kişiye özgü açılmış olan sayfalara gider ve email adresi ne zaman açılırsa o zaman gelen emaili okuma şansı olur.

Reklamın yapılacağı ürün belirli saatlerde potansiyel müşterilere gönderilir. Bu gönderim içeriği tanıtım, reklam ya da satış amaçlı olabilir. Potansiyel tüketiciler email adreslerine gelen bu bilgilendirme emailine bakarlar. Eğer doğru bir yol izlenerek emailler gönderilmiş ise dönüşler oldukça olumlu olacaktır.

Maksiweb; bünyesinde geliştirilen mailing programı ile sektöre uyumlu, izinli aktif hesaplara gönderilen emailler, günlük ve haftalık olarak seyretmektedir. Geri dönüşüm raporları, ayrıntılı olarak email adresinize iletilir.E-Bülten (Mailing) Tasarımı

Mailing tasarımları, pek çok avantajından dolayı bu gün, yeniliklerini duyurmak ya da reklamlarını iletmek maksadıyla şirketlerin başvurdukları yöntemler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Düz metin ya da görselliği arttırmak amacıyla resimlerle desteklenenlerin yanında en etkili olanları HTML E-bülten tasarımlardır.

Email Pazarlama’yı cazip kılan sebepleri sıralayacak olursak eğer;
Ekonomik reklam aracı,
boyut kısıtlaması yok,
haraketli resimler kullanılabilir,
hedef kitleye ulaşmak için en hızlı yöntem,
samimi ve etkili içerikleri sayesinde etki kurma güçleri diğer reklam yollarına göre daha kolaydır.

Fiyat bilgileri için, bizimle iletişime geçiniz!