Maksiweb Portföy

Sektörlere yönelik tasarım çözümlerimiz; kurumsal kimliğe odaklı, yönetilebilir, arama motorlarında kolay bulunabilen, mobil uyumlu, sınırsız sunucularda barındırılan, yüksek performanslı 4/4 lük web sitesi olacaktır.

Web tasarım çözümlerimiz için, bizimle iletişime geçiniz.Erzurum Ortodonti - Web Tasarım

DR. DT. Zekiye Kılınç

Ortodonti Uzmanı - Diş Hekimi

Ankara Üniversitesi Dişhekimliği fakültesinde 2004- 2009 yılları arasında eğitim görmüştür. 2016 yılında “Alt kesici sıralanması stabilite ve relapsının ortodontik tedavi sonrası uzun dönemde değerlendirilmesi” başlıklı doktora tezi ile doktora eğitimini ve uzmanlığını tamamlayarak Ortodonti Uzmanı unvanını almıştır.

Diş Hekimi Web Siteleri Sağlık Web Siteleri Doktor Web Siteleri

CM Teknik - Web Tasarım

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi

CM Teknik Endüstriyel Mutfak Servisi; ağırlıklı olarak hizmet verdiği sektör ve kurumlar içerisinde oteller, restaurantlar, hastaneler, catering firmaları ve askeri tesislere endüstriyel mutfak servisi hizmeti sağlayan firma, uzman personeli, tecrübeli servis hizmeti ve teknoloji avantajlarını en üst düzeyde kullanan organizasyon yapısıyla, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.


Endüstriyel Web Siteleri

Web Site Analizi: 1 | 2 | 3 | 4
Kotan Yapı - Web Tasarım

Kotan Yapı İnşaat

Kotan Yapı, 20 yıllık bilgi birikimi ve iş deneyimiyle Erzurum’da lider konumdaki taahhüt şirketleri arasında yer almaktadır. İnşaat ve altyapı konularında uzman olan Kotan Yapı, aynı zamanda, konut, ofis, iş yeri, çevre düzenleme ve turizm yatırım alanlarında da hizmet sunmaktadır.


Gayrimenkul Web Siteleri

Web Site Analizi: 1 | 2 | 3 |
Mikron - Web Tasarım

Mikron Gıda Kimya Endüstriyel Çözümler

Gıda, içecek, ilaç ve kimya sektörlerinde sunduğu endüstriyel çözümler ile (sıvı, hava, gaz ve buhar hatlarında filtrasyon, laboratuvar amaçlı filtrasyon uygulamaları, su, atık su) mikrobiyoloji laboratuarlarının standartlara uygun olarak komple kurulması ve kullanıcı eğitimlerinin verilmesi ile, gıda sektöründe hijyen izleme sistemleri, online proses kontrol sistemleri konusunda hizmet vermektedir.


KimyaEndüstriyel

Web Site Fotoğrafları: 1 | 2 | 3 |
Perre Lojistik - Web Tasarım

Perre Lojistik

Karayolu, denizyolu, havayolu, intermodal taşımacılık, fuar organizasyonu, proje taşımacılığı ayrıca lojistik sektöründe çözümler sunan, dış ticaret eğitimleri ve danışmanlığı yapan forwarder bir şirkettir.


Lojistik Taşımacılık

Başhan Tarımsal Ürünler - Web Tasarım

Başhan Tarımsal Ürünler

Dünya topraklarından dünya mutfaklarına anlayışını benimseyen BAŞHAN, Mersin'deki tesislerinde bakliyat, bulgur ve mercimek, Balıkesir Gönen tesislerinde pirinç fabrikalarını kurduktan sonra tüm altyapısı ile dünya ticaretine yönelmiştir.


Gıda Bakliyat Tarım

Mobilya Sanal Mağaza

Mobilya Sanal Mağaza

Mobilya Sanal Mağaza Tasarım Çalışmamız
Orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik, Mobilya Sanal Mağaza Tasarımı

E-Ticaret Tasarım Fotoğrafları:

Mobilya Sanal Mağaza Ana Sayfa Tasarımı
Ürünler Sayfası
Ürün Detay Sayfası
Ürün Detayında Görsel Gösterim Çeşitleri
Sipariş Listesi - Sepetim
Teslimat Bilgiler ve Ödeme Sayfası
Sanal Mağaza Mobil ve Tablet Uyumluluk Görünümü
Sanal Mağaza Yönetici Girişi
Sanal Mağaza Yönetici SayfasıEticaret ÖrnekleriEticaret TasarımlarıSanal Mağaza Tasarımı
Profesyonel Eticaret Tasarımı

Profesyonel Eticaret Tasarımı

Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelere yönelik Profesyonel Eticaret Sitesi gelişmiş modül yapısı ile farklı sektörlerdeki işletmelere özgü uygulanabilir özelliğe sahiptir.

Profesyonel Eticaret Tasarım Fotoğrafları:

Eticaret Ana Sayfa Tasarımı
Eticaret Ürünler Sayfası
Eticaret Ürün Detay Sayfası
Üye Kayıt ve Üye Giriş Sayfası
Üye Sayfası
Eticaret Mobil ve Tablet Görünümü
Eticaret Yönetici Girişi
Eticaret Yönetici Sayfa Görüntüsü 1
Eticaret Yönetici Sayfa Görüntüsü 2
Eticaret Yönetici Sayfası Ürün Ekleme GörüntüsüB2CProfesyonel Eticaret Sitesi
Sez Makina - Web Tasarım

Sez Makina

Sez Makina 2010 yılında istanbul'da otomotiv ve imalat sektörünün ihtiyaç duyduğu paslanmaz, alüminyum, ara bağlantı ekipmanları, makina parçaları ve yedek parça desteğini sağlamak amacıyla kurulmuştur.


Makina CNC

Sym Medika - Web Tasarım

Sym Medika

2015 yılın'da kurulan Sym Medika asistanlık hizmetleri, danışmanlık hizmetleri, organizasyon hizmetleri, seyahat ve ulaştırma hizmetleri ile faaliyet göstermektedir.


Danışmanlık Asistanlık

symmedika.maksiweb.com
Protek Bilişim - Web Tasarım

Protek Bilişim

Protek Bilişim Bilgisayar Sistemleri; 2008 yılında kurulmuş ve bilişim sektöründe bilgisayar, network, sunucu storage, altyapı ve güvenlik sistemlerinde faaliyet gösteren uluslararası bir firma'dır.


Bilgisayar Bilişim

Innovasub - Web Tasarım

Innovasub

Innovasub, sualtı ile ilgili konularda araştırma yapmak ve dalış tekniklerini geliştirmek amacı ile kurulmuştur. Merkez’de dalış eğitimi, dalış kursları, dalış ekipman satışı, danışmanlık ve sualtı görüntüleme hizmetleri de vermektedir.


Dalış Kursları

Famix Kids - Web Tasarım

Famix Kids

Akyıldız Tekstil; 12 yılı aşkın süredir Türkiye´de tekstil sektöründe çocuk konfeksiyonu üretimi ve Famix Kids markası ile hizmet vermektedir.


Tekstil
Bozkır İnşaat - Web Tasarım

Bozkır İnşaat

Bozkır İnşaat; konusunda eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosuyla, hayat verdiği yaşam alanlarında teknolojinin tüm olanaklarını kullanarak uyguladığı üstün inşaat teknik ve nitelikleriyle hem üretim sırasında hem de sonrasında inşaatlarına kalite, konfor ve güvenlik katmaktadır.


İnşaat Web Siteleri

Zirve Harita - Web Tasarım

Zirve Harita

Çevre dostu Zirve Harita park ve bahçe düzenlemeleri, çevre düzenlemeleri, ahşap uygulamaları, su deposu, halı saha uygulamaları alanında bakım, yenileme ve görsel zenginlik katan faaliyetler vermektedir.


Peyzaj Çevrecilik

Etkin Makina - Website
Etkin Makina

Etkin Makina A.Ş. Türkiye'de hidroelektrik santrallerine ait hidromekanik teçhizat (cebri boru, kapak, ızgara vb.) imalatı ile elektromekanik teçhizat (kelebelek vana, türbin, generatör ve elektrik vb.) montaj işlemleri ile hidroelektrik santrallerinin işletmeye alma çalışmaları yapmak üzere kurulmuştur.


Sanayi Müdendislik

Saçak Beldesi
Saçak Beldesi

Saçak Beldesi İstanbul Derneği; sosyal, kültürel, yardımlaşma ve dayanışma amacı ile üyelerini bir araya getiren kuruluştur. Web site içeriğinde, beldeden haberler, fotoğraflar, videolar ve ağaç bayramı etkinlikleri yer almaktadır.


Dernek

DJ Indhi
DJ Indhi Web Site

Kişisel web site tasarımı ve logo tasarımı
Kişisel Web Site


website.maksiweb.com/djindhira/
Propaganda
Propaganda

Kurumsal web site tasarımı


Gece Kulübü

Filmnet
Filmnet

Filmnet; bir çok kategoriden oluşan, yerli ve yabancı filmleri full hd kalitesinde izlemenize olanak sağlıyor.


Film Siteleri
Black Angel
Black Angel

Müşterilerine, Fethiye'de bulunan stüdyoda profesyonel tattoo, permanent make up, piercing, cover up hizmeti sunmaktadır.www.fethiyedovme.com
Lojistik İlan
Lojistik İlan

Lojistik alanında bir çok faaliyetlerin yeraldığı, nakliyat ilanları, nakliyat firmaları, lojistik iş ilanları, lojistik haberler gibi kapsamlı içeriğe sahip web portalı.


lojistik

Salon MK
Salon MK

Maltepe küçükyalı'da bulunan bayan güzellik salonu Salon MK; saç tasarımı alanında profesyonel hizmetler vermektedir.


Koç Eğitim Koleji
Koç Eğitim Koleji

Merkezi sınavlarda başarı gösteren, yurt dışındaki eğitim kurumlarında bizi temsil eden, proje ve etkinlikleriyle sosyal hayatın içinde fark yaratan öğrencilerimiz geleceğe güvenle bakmamızı sağlıyor.


Eğitim

Proak
Proak

ProAk, Türkiye'de 1990'ların başından itibaren inşaat sektörüne hizmet vermekte olan ProGrup şirketler grubu bünyesinde Gana'da Accra şehrinde kurulmuştur.


Mimarlık Web Siteleri

website.maksiweb.com/proak/
Propanel
Propanel

Propanel, Dekoratif kapı paneli ve Sandwich panel üretiminde Dünya standartlarını yakalamış ve bu çizgide üretiminin %70'ini ihracat yaparak kalitesini ispatlamıştır.


www.pro-panel.com.tr