Yazılım ve Tasarım Desteği

Yazılım ve Tasarım ihtiyacınıza yönelik alternatif çözümler

Web projeniz ile ilgili tamamlanmamış ek yenilikler gerektiren, tasarım ve yazılım geliştirme gibi durumların yapılandırılmasıdır.

Web Tasarım Desteği
Web Tasarım Desteği

Web Tasarım Desteği

Tasarım desteğimiz kurumsal ve proje bazlı olmak üzere, süreli ve uzun soluklu çalışmalardan oluşur. Kurumsal tasarım çalışmalarının kaç sayfadan oluşacağı ve neler yapılması gerektiği konusunda hem fikir olunduğu üzere, süre ve ücret belirli olur.

Çalışmaları; sektör tanıtım siteleri, e-ticaret ve portal sitelere ek sayfa tasarımlarını kapsar.

Proje bazlı çalışmalar ise sürekli geliştirilebilir (ekleme, çıkarma, revize) aşamaları olduğu için zaman sınırı belirlenmez. Tasarım farklılıkları aşaması titizlikle hazırlandığı için, her sayfa bitiminde uyumluluk kontrolleri (CSS, HTML, JAVASCRIPT kontrolleri, SEO uyumluluğu, kontrolleri) yapıldığından dolayı, süreç uzar. Bu sebeple maliyetler haftalık veya aylık ücrete tabi tutulur.

Proje Bazlı Web Tasarım Çalışmaları; Grafik tasarım programları ile hazırlanıp sunulan, sonrasında web sitesine dönüştürülen kısacası en başından yapılandırılan, e-ticaret siteleri, portal siteler, kişisel web proje, (CRM, ERP, CSM) vb. yönetici taraflı sayfa tasarım çalışmalarını kapsar.


Web Yazılım Desteği
Web Yazılım Desteği

Yazılım Desteği

Net platformunda geliştirdiğimiz web tabanlı uygulamaların yanı sıra, ihtiyaç halinde özel yazılımlar, veri tabanı modelleme, web aplikasyonları ve servisler geliştirmekteyiz.

Web tabanlı projeler hususunda e-ticaret çözümleri, kişisel proje uygulamalar, web portal siteler, içerik yönetim sistemi, müşteri ilişkileri yönetimi, MAIL ve SMS uygulaması, Sanal POS yazılım ve entegreleri, bayilik sistemleri gibi alternatif çözümler ile yazılım desteği vermekteyiz.

Teknik destek için, bizimle iletişime geçiniz!