Web Tasarım İstanbul

İstanbul Web Tasarım

İstanbul başta olmak üzere, Türkiye'nin her ilinde bulunan kurumsal firmalara web tasarım ve yazılım himzetleri sunmaktayız. İstanbul web tasarım firmaları arasında çalışmaları ile örnek olan MAKSIWEB, web ajanslarına ve müşterilerine profesyonel olarak web tasarımlarını hazırlar.

Maksiweb; işletmeleri internet ortamında başarıya ulaştırmak ve sektöründe lider konuma getirmek için, çeşitli dijital pazarlama stratejileri geliştirir. Günümüz internet teknolojilerini doğru yönde kullanarak hedefe emin adımlarla yürür. Kurum ihtiyaçlarına yönelik, web tasarım, web yazılım, SEO, Google Reklamları, Sosyal Medya ve Email pazarlama gibi aktif unsurları planlı ve doğru olarak kullanır.

Maksiweb müşterileri isteklerini doğru algılar ve çalışmalarını eksiksiz olarak zamanında teslim eder.

Web Tasarım projeleriniz için, bizimle iletişime geçiniz.


SEO Danışmanlığı

SEO uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarına uygun hazırlanmaktadır.

SEO çalışmalarımızın her aşamasını, yapacağımız analiz ve sonuçları, SEO teknikleri, teknik avantaj ve dezavantajlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Yüksek Performanslı Web Site

Web sitenizin geç yükleniyor olması ve kullanıcıya aynı içeriği tekrar yükleyip sunuyor olması ciddi derecede performans ve trafik kaybına neden olur!

Tüm bunları ortadan kaldırıyor, web sitenizi yüksek performanslı, kullanımı esnek, 1 saniye altında açılan, testlerde 100% e yakın başarıya ulaşmış şekilde teslim ediyoruz.

Web Yazılım

Http protokolü üzerinden iletişim sağlayan istekler, web tabanlı yazılım olarak nitelendirilmektedir.

Maksiweb; .Net teknolojileri ile birlikte, veritabanları üzerinde çalışan, API entegrasyonu ile güçlendirilmiş uygulamlar geliştirmektedir.Responsive Tasarım

Responsive Tasarım; duyarlı web site anlamına gelen web tasarımın, internet tarayıcılarına, mobil ve tablet cihazlara orantılı gösterilmesidir.

Tüm cihazlara duyarlı ve simetrik yapıda tasarımlar hazırlamaktayız.

E-ticaret Çözümleri

E-ticaret çözümlerimiz profesyonel tasarımı e-ticaret siteleri arasında benzersiz olduğu fark ettirir.
Kurumsal yapıda ya da isteğe uygun tasarım biçimi, detaylı yönetimi, kullanıcı ve yönetici taraflı mobil uyumlu dinamik yapısı, yönetici firmaya ve kullanıcıya farklı bir deneyim yaşatır.

Tasarım ve Yazılım Desteği

Web siteniz ile ilgili ek yenilikler gerektiren, tasarım veya uygulama geliştirme gibi durumların yapılandırılması.

Yeni bir tasarım, mobil, tablet, browser uyumluluğu ve ek yazılım geliştirme yönünde sizlere destek veriyoruz.